Halınızın Nerede ve Nasıl Yıkandığını Biliyormusunuz?


Malatya Battalgazi Halı Yıkama

Malatya ROYAL Battalgazi Halı Yıkama

Malatya Battalgazi Halı Yıkama, Malatya Royal halı yıkama fabrikaları olarak Malatya halı yıkama sektöründe Malatya ya bir çok yenilikler sunmaktayız. Malatyada bir ilk ilk olan antibakteriyel yıkama sistemlerini Malatya Battalgazi halı yıkama tesislerinde görebilirsiniz. Malatya ilininde Battalgazi ilçesinde Halı yıkama ve temizleme hizmetlerini adresinize ücretsiz servis imkanları sunan bölgenin en modern halı yıkama şirketidir.

malatya halı yıkama - malatya royal halı yıkama firması

Malatya Battalgazi Halı Yıkama ve Temizleme

Battalgazi halı yıkama hizmetlerinde uzun yılların deneyimine ve bilgi birikimine sahip olan firmamız, Malatya’nın tüm ilçelerine yüksek kalite ve uygun fiyat garantisiyle halı yıkama hizmetleri sunmaktadır. Hijyenik bir ortamda yaşayabilmek için halılarınızın yılda en az 2 kez yıkanması gereklidir. Çünkü halı diplerinde biriken toz ve ıslak silme sebebiyle diplerde meydana gelen bakteri yuvaları, sağlığınızı ciddi derecede tehdit etmektedir. Özellikle solunum yollarından rahatsız olan hastaların daha ileri safhalara erişmesine sebep olan toz ve mikroplar, küçük bebeklerde hayati tehlikelerin oluşmasına ortam oluşturmaktadır.

Malatya Battalgazi Halı Yıkama Firması

Battalgazi halı yıkama firması olarak en büyük özelliğimiz, evlerinizden ücretsiz servis araçlarımızla aldığımız kirlenmiş halılarınızı, ilk günkü gibi teslim etmektir. Bunu sağlayabilmek adına ileri teknoloji ürünü makinelerle donatmış olduğumuz halı yıkama fabrikamızda, işinin ehli uzman personellerle hizmet üretiyoruz. Ev ve işyerlerinizden alınan halıları fabrikamızda cinslerine göre ayıran ekibimiz, her cins halıya uygun temizlik malzemeleri kullanarak tüm kir ve mikroplardan arındırmaktadır. Dildiğiniz gün ve saatte teslim edilen halılarınız, yıkama işlemleri yapılırken farklı safhalardan geçirilmektedir.

Malatya Battalgazi halı yıkama ekibimiz teslim almış olduğu halıları fabrikamıza ulaştırdığı andan itibaren özenle yapılan işlemlerle halılarınız ilk günkü güzelliğine kavuşmaktadır. Toz alma, Özel şampuanlarla yıkama işlemleri, Özel bölümlerde kurutma, havalandırma, Taranmak suretiyle yüzey temizlemesi, Kaliteli ambalaj malzemeleriyle paketleme, Hızlı servis, zamanında teslimat şeklinde yapılan işlemler sonucunda önemi miktarlarda bütçe ayırarak almış olduğunuz halılarınız, tamamen hijyen bir şekilde adreslerinize teslim edilmektedir. Hizmetlerimiz Malatya’nın tüm ilçelerine aynı kalite ve uygun fiyat garantisiyle sunulmaktadır.

Malatya Battalgazi Halı Yıkama Hizmetleri

Battalgazi halı yıkama hizmetlerindeki tecrübesiyle her geçen gün hizmet ağını genişleten firmamız, profesyonel yıkama hizmetlerinde sektörün lider firmaları arasında yer almaktadır. Firmamızın sunmuş olduğu hizmetler arasında El dokuma halı yıkama, Makine halısı yıkama, Nepal halı yıkama, Shaggy halı yıkama, Yün halı yıkama, Koltuk yıkama, Battaniye ve yün yorgan yıkama bulunmaktadır. Firmamızdan hizmet talep etmeyi düşündüğünüzde 7/24 randevu taleplerine açık olan iletişim numaralarımızdan, sosyal medya adreslerimizden veya internet sitemizden bize ulaşarak bilgi alabilir, uygun fiyat avantajımızdan yararlanarak hizmet talep edebilirsiniz.

Malatya Battalgazi Halı Yıkama Fiyatları

Sosyal Medyada Paylaşın

Battalgazi İlçesinde Hizmet Verdiğimiz Mahaleler


Malatya İlinde Hizmet Verdiğimiz Bazı Bölgeler

Şimdi Ara
Sosyal Medyada bizi takip edin