Hakkımızda Bize dair

Malatya Royal Halı Yıkama Fabrikası Hakkında

Malatya halı yıkama firmamız açıldığı günden bu yana geçen süre içinde her zaman hizmetlerini çok daha ileriye taşıyacak çağın teknolojik ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak yatırımlarını gerçekleştirmiştir. Malatya halı yıkama hizmetleri söz konusu olduğunda sunmuş olduğumuz hizmetlere geçmeden önce sahip olduğumuz olanakları aktarmamız alacağınız hizmetin kalitesi hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır. Halı yıkama hizmetleri vermek üzere hazırlamış olduğumuz çalışma tesisimiz tam 2000 metre kare üzerine kurulmuş ve son derece modern olanaklar ile hazırlanmış bir yapıya sahiptir. Tesis içerisinde yıkama makineleri kurutma makineleri ve bekleme bölümlerinin yer aldığı farklı alanlar halıların göreceği işlemlerden sonra sınıflandırılmasını ve tertipli olmasını sağlamaktadır. Halı yıkama Malatya da son derece önemli konuların başında yer almaktadır. Çünkü bölgede yaşanan soğuk iklimler söz konusu olduğunda halıların kurutulabilmesi için güneş ısısını kullanmak mümkün olmayacaktır.

Malatya'daki halı yıkamacılardan farklı olarak halı yıkama işlemlerinden sonra halılarınız kurutulabilmesi için özel kurutma bölümlerini devreye sokmuştur. Bu sayede yıkamadan sonra halılarınız direkt olarak kurutma bölümlerine aktarılarak sıcak hava ve kuru ortamda el değmeden ve yeniden tozlanma riski olmadan kurulama olanağına sahip olmaktadır. Bu nedenle yıkama hizmetlerinden de çok daha büyük öneme sahip olan kurutma hizmeti firmamız tarafından sağlanmaktadır.Firmamız sunduğu yıkama hizmeti için çok özel bir proje kapsamında çalışmaktadır. Bizleri aradığınızda alacağınız randevu sonrasında halılarının otomatik halı yıkama makineleri ile Malatyada halı yıkama hizmeti için çalışma alanımıza getirilmektedir. Söz konusu halıları adresinizden gelerek alan firmamız bu sayede sizleri ekstra nakliye ücretlerinden kurtaracak ve yine temizlik bitimi adresinize teslim edecektir. Halı yıkama hizmeti almak isteyen müşterilerimizin halıları öncelikle özelliklerine göre işletmemiz içinde ayrılmakta ve varsa kaba kirlerinden arındırılmaktadır. Ardından yüksek temizleme gücüne sahip makinelerimiz sayesinde derinlemesine Malatya'da en iyi halı yıkama operasyonlarımız başlamaktadır. Halı yıkama operasyonları için yeni yöntemlerle halı yıkama çözümleri sunan makinelerimiz bu alanda üretilmiş en ileri teknoloji ile çalışmaktadır. Özellikle yemek artıklarının ya da içeceklerin dökülebildiği halılar söz konusu olduğunda içinde bakteriyel yaşamın kısa süre içinde başlayabileceği halılarda çok büyük önem taşımaktadır. Halı yıkama hizmetleri her zaman özenle sağlanmakta ve makinelerimizin temizlik sensörlerinden gelen uyarılar kapsamında temizliği garanti edilmektedir. Bu nedenle almış olduğunuz hizmet hem sizin için hem de evde yaşayan çocuklar için güvenli bir yaşam alanının ortaya çıkmasını sağlayacaktır.Paketleme ve sevkiyat adımları için de çok büyük bir titizlik ile hizmet sunan firmamız diğer Malatya halı yıkama yerleri içerisinde farklı olarak söz konusu ihtiyaçları karşılamak üzere her halı da istisnasız kapalı alanda paketleme hizmeti sunmaktadır. Ayrıca çok uzak mesafelere gidecek halılar için ambalaj ayrıcalığı da sunarak halıların yol boyunca hiçbir şeyden etkilenmemesi garanti edilmektedir. Halılarınız her zaman en yüksek öncelikle nakledilmekte ve asla üzerinde başka ağırlıklar yer almamaktadır. Bu sayede halı deformasyonu ya da yıpranması kesinlikle söz konusu olmayacaktır.Malatya halı yıkama hizmeti alanında çalışma yılımız kısa süre sonra 20’ci yılını dolduracaktır. Geçen zaman içinde her zaman en kaliteli işçilik ve en kaliteli araçları kullanmayı uygun gören firmamız temizliğin önemli olduğu koltuk yıkama, yorgan yıkama ve battaniye yıkama alanlarında Malatya ilinin Battalgazi ve Yeşilyurt ilçelerine halı yıkama hizmetleri de sunmaktadır.

Kalitenin hiçbir zaman tesadüfen gelmeyeceği düşünüldüğünde en kaliteli hizmeti alabilmeniz için en ucuz Malatya halı yıkama fiyatları ile hizmet veren firmamız bu alanda Malatya halı yıkama firmaları arasında her zaman liderliği göğüslemeyi başarmış çalışma performansına sahip olmuştur.

Sosyal Medyada Paylaşın
《ÖNCEKİ ANASAYFA
SONRAKİ》 HİZMETLERİMİZ
Şimdi Ara
Sosyal medyada bizi takip edin