Nepal Halı Yıkama

Malatya Nepal Halı Yıkama

Nepal halı yıkama diğer halı çeşitlerine kıyasla farklı yöntemlerle temizlenmelidir. Nepal halılar, ipek kozalarından elde edilen ipek ve yün ipliklerle üretilmekte ve üretim el emeğiyle yapılmaktadır. Bu sebeple oldukça kıymetli olan Nepal halıları büyük bir hassasiyet gerektiren yıkama yöntemleriyle temizlenmelidir.Nepal Halı Yıkamada Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Nepal halı yıkamalarda dikkat edilmesi gereken en önemli husus, yıkama suyunun 18 dereceden fazla olmaması ve kullanılacak olan temizlik malzemesinin niteliğidir. Firmamız tüm bu özellikleri dikkate alarak hassas yıkama yöntemleriyle Nepal halılarınızı yüksek kalitede yıkama işlemlerine tabi tutmaktadır.

Nepal Halı Yıkama sırasında özen gösterilmesi gereken bir başka husus da, halının yumuşacık olan tüylerinin zarar görmemesi adına yumuşak fırçalar kullanılarak yıkamasıdır. Firmamız uzun yıllardır Malatya’nın tüm ilçelerine halı yıkama servislerimiz vasıtasıyla hizmet götürmektedir. Sektörün lider firmaları arasında ilk sıralarda yer alan işletmemiz, farklı özelliklere sahip halı çeşitlerini profesyonel yöntemlerle yıkayarak, söz verilen gün ve saatte dilediğiniz adrese teslim etmektedir. Malatya Nepal halı yıkama konusunda emsalsiz yöntemlere sahip olan firmamız, tüm yıkama hizmetlerinde yüksek kalite garantisi sunmaktadır.

Nepal Halı Yıkama Aşamaları

Nepal Halı Yıkama konusunda uzmanlık derecesinde deneyim ve bilgiye sahip olan profesyonel ekibimiz, ev ve iş yerlerinizden teslim alınan halılarına barkod numarası vererek işlem sırasına almaktadır. Cinslerine göre ayrılan halılar, içinize sinecek hale gelene dek, en kaliteli ve bol köpüklü şampuanlarla yıkanmaktadır. Diğer halılara oranla daha hassas bir durulama gerektiren Nepal halılarınız, en ufak bir kimyasal işleme tabi tutulmadan durulanmaktadır. Durulama sonrası özel kurutma bölümlerine alınan halılar direkt güneş ışığına maruz bırakılmadan özel yöntemlerle kurutulmaktadır.

Nepal Halı Yıkama sonrasında matlaşan Nepal halıları direk güneş ışığına maruz bırakmak, halıda renk solmasına sebep olmaktadır. Kurutma işlemleri sonrasında solvent kullanılarak hav yönünde silinen Nepal halılar gerçek renklerine kavuşarak ilk günkü görselliğine kavuşmaktadır. Kurutma ve silme işlemleri sonrası solvent kokusunun atılması için havalandırılan Nepal halılarınız, özenle paketlenerek ücretsiz servis araçlarımızla adreslerinize teslim edilmektedir. Siz de Malatya halı yıkama hizmetlerinde kalite ve uygun Malatya halı yıkama fiyatı arıyorsanız firma telefon numaralarımızı 7/24 arayarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Gelen Aramalar: Halı Yıkama, Nepal Halı Yıkama, Nepal Halı, Nepal halı temizliği, nepal halı yıkama fiyatları, Malatya nepal halı yıkama, nepal halı yıkama malatya

Sosyal Medyada Paylaşın
Şimdi Ara
Sosyal medyada bizi takip edin