Malatya Yorgan Yıkama

Yorganlarınız İlk Günki Gibi Yepyeni

Yorgan Yıkama

Yorgan yıkama işlemine başlamadan önce bir kez daha düşünün. Çünkü söz konusu işlem sizin için çok pahalıya patlayabilir. Zira çamaşır makineleri doğaları gereği bu ağırlıklara karşı direnç gösteremeyen ürünlerdir. Bu yönü ile bakıldığında en kaliteli temizlik için malatya yorgan yıkama firmamızın sunduğu uygun fiyatlı yorgan yıkama hizmeti tam size göre olacaktır.

Kurulduğu günden bu yana Malatya yorgan yıkama hizmeti sunan firmamız yorgan yıkamak için özel yatırım yaptığı özel makine ile bu işlemi yorganınızın ömrünü kısaltmadan ve yorgan desenlerinizi yıpratmadan gerçekleştirmektedir. Hizmet ağımız tüm şehri içine alacak şekilde hazırlanmıştır. Bu sayede Malatya yorgan yıkama hizmeti tüm şehrin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Firmamız tarafından teslim alınan yorgan ve battaniyeleriniz müşteri kodu ile etikeleme işlemi yapılır. Bu etiketleme işlemi sayesinde ürünler tek tek cinsine göre ayrılığ işleme tabii tutulur. Bu işlem süresince hijyen şartları gözetilerek tek tek temizlenmektedir. Firmamızın yorgan yıkama için geliştirdiği kaliteli kir çözme ve temizleme özelliğe sahip temizlik ürünleri sayesinde otomatik yorgan yıkama makinalarına atılarak bir buçuk saatlik işlem süresince en ince ayrıntısına kadar temizlenmektedir. Bu işlem sürence el değmeden hijyen kuralları çercevesinde en iyi ekipmanlarla yorganlarınız yıkanmaktadır. En son aşama olan kurutma aşamasında, yorgan kurutma işlemine geçilirek neminden arındırılır. Bu işlemlere tutulan yorganlarınız yumuşacık ve ilk günki gibi tertemiz ve ışıl ışıl olmaktadır. Deneyimli personel tarafından ambalajlanarak servise hazır hale getirilir.

malatya yorgan yıkama hizmeti sunan firmamız profesyonel olarak Malatya halı yıkama hizmeti de sunmaktadır.

Malatya Yün Yorgan Yıkama

MalatyaYün yorgan yıkama, profesyonel yorgan yıkama ekipmanları kullanmadan yün yorgan yıkamak zahmetli ve tecrübe gerektiren bir iştir. Doğal yünlerden yapılan yorgan atalarımızdan sürüp gelen bir gelenektir. Yün yapısı itibari ile diğer sentetik malzemelere göre daha sağlıklı ve konforludur. Bu nedenlerden dolayı yün yorgan kullanımı çok tercih edilmektedir. Yün yorgamlar diğer ürünler gibi belli zaman aralıklarında yıkatılması gerekir. yıkatılmayan yorgan sağlık açısından birçok risk taşıdığı bilinmektedir. Malatya bölgesinde makinalar kullanılarak profesyonel olarak yün yorgan yıkama hizmeti vermekteyiz.

Etiketler : Malatya Yorgan Yıkama , Malatya Battaniye Yıkama , Malatya Yorgan Yıkama, elyaf yorgan yıkama, saten yorgan yıkama.

Sosyal Medyada Paylaşın
《ÖNCEKİ KONU Halı yıkama
SONRAKİ KONU》 Battaniye yıkama
Şimdi Ara
Sosyal Medyada bizi takip edin