Shaggy(şagi) Halı Yıkama Shaggy Halı Yıkamada Kaliteli Hizmeti

Malatya Shaggy Halı Yıkama

Malatya Shaggy halı yıkama olarak bilinen hizmet halk arasında Malatya şagi halı yıkama bazende denilmekte olup firmamaızda profesyonel temizlik ekipmanları vasıtasıyla büyük bir özenle yapılmaktadır. Çünkü diğer halılardan farklı olarak el dokuması çeşitleri olduğu gibi genellikle hav uzunluğu fazla olan bir üründür. Farklı renklerde iplik ve boyalar içeren shaggy halılar, diğer halılara oranla daha uzun ipliklerle dokunmaktadır. Post görünümüne benzer bir yapıya sahip shaggy halılar ısısı 25 dereceyi geçmeyecek sıcaklıkta su kullanılarak yıkanmalıdır. Yün halılarla benzer özelliklere sahip olmasından dolayı, kullanılacak şampuanların kalitesi oldukça önemlidir. Uzun tüylerine zarar vermemek adına yumuşak fırçalar kullanılarak yıkanması gerekir.


Shaggy Halı Yıkama Dikkat Edilmesi Gerekenler

Shaggy halı yıkama konusunda uzmanlık seviyesinde bilgi sahibi olan ekibimiz, büyük bir özenle ve en kaliteli şampuanlar kullanılarak yıkanan halılarınızı, en ufak bir kimyasal etkisi kalmayacak derecede durulayarak fabrikamızın özel kurutma bölümlerinde kurutma işlemine tabi tutmaktadır. Yıkama sonrası shaggy halıların direkt olarak güneşle temas ettirilmesi sakıncalıdır. Shaggy halıların yıkanması sırasında dikkat edilmesi gereken bir başka husus da, yıkama işlemleri biter bitmez halıların durulanarak kurutma işlemine alınması gereğidir. Çünkü uzun süre ıslak bırakılan halılarda bozulma meydana gelebilmektedir.

Shaggy halı yıkama işlemleri için ücretsiz servis hizmetleriyle ev veya işyerlerinizden alınan halılarınız, dilediğiniz gün ve saatte teslim edilme garantisiyle yıkanmaktadır. Yün halılar, El dokuması halı çeşitleri, Makine halıları, Shaggy halılar, Nepal halılar, Koltuk takımları, Yün yorgan ve battaniyeler. Firmamızın uzman personeli tarafından yüksek kalite ve uygun fiyat garantisiyle yıkanmaktadır. İleri teknoloji ürünü yıkama makineleriyle yıkanan halılar, cinsine göre farklılık gösteren en kaliteli şampuanlar kullanılmak suretiyle temizlenmektedir. Malatya halı yıkama sektöründe uzun yılların bilgi birikimi ve tecrübesine sahip olan firmamız halılarınızı mülemmel bir şekilde temizleyerek ilk günkü görkemine kavuşturmaktadır.

Shaggy halı yıkama ihtiyaçlarınız için Malatya merkez veya tüm ilçelerinden bizi aramanız yeterli olacaktır. Ev ve ofislerinizin nadide süsleri halılarınızın özenle yıkanması için7/24 hizmet taleplerine açık olan firma telefonumuzdan veya sosyal medya adreslerimizden bize ulaşabilir, talep edeceğiniz hizmet çeşidi hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Malatya’nın her köşesine yüksek kalitede hizmet götüren firmamız, sektördeki en uygun fiyat ve ödeme avantajlarıyla garantili hizmet sunmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın
Şimdi Ara
Sosyal Medyada bizi takip edin