Hizmetlerimiz Profesyonel Halı Yıkama ve Temizlik Hizmetleri

Malatya Halı Yıkama Hizmetleri

Malatya’da en uygun fiyat ve yüksek kalite garantisiyle yıkama hizmetleri veren firmamız, ileri teknoloji ürünü modern donanımları, uzman kadrosu ve ücretsiz servis avantajlarıyla birçok farklı alanda faaliyet göstermektedir.

Halı Yıkama Hizmetleri

Malatya royal halı yıkama firmamız Malatyada üstün kalite ödülüne sahip kurumsal bir halı yıkama şirketidir. Firmamız sıradan halı yıkama işletmelerinden çok farklı prosedür kapsamında çalışmalarını yürütmektedir. Tesisimizde bütün yıkama ürünleri otomatik makinalarda el değmeden hijyen koşulları çercevesinde hizmetlerini antibakteriyel olarak sunmaktadır. Halı yıkama ve temizleme hizmetleri konusunda antibakteriyel yıkama çok önemlidir. Çünkü derinlemesine bakterilerden ve diğer mikroorganizmalardan arındırılmamış ve temizlenmemiş halının yıkandığı söylenemez. Firmamızın temel ilkelerinden biri olan antibakteriyel temizlik konusunda derinlemesine hijyen sağlamaktayız.

Malatya genelinde Ücretsiz hizmet veren servislerimiz tarafından ev ve işyerlerinden alınan halılar, tamamen bitkisel halı yıkama şampuanları ile derinlemesine yıkanarak %100 hijyen sağlanmaktadır.

Özel kurulama makinelerinde nemden arındırılarak bakteri oluşumu önlenen halılar, en son aşamada hav alma makinelerinde taranmaktadır. Böylece sağlıklı ve uzun ömürlü olarak kullanılabilir hale gelen halılarınız ilk günkü parlaklığına kavuşmaktadır.

Yorgan Yıkama Hizmetleri

Elde ve çamaşır makinelerinde yıkama olanağı bulunmayan tüm yorgan çeşitleri, özel niteliklere sahip makinelerimizde en ufak bir deformasyona uğramadan yıkanmaktadır.

Mikrop barındırmaya en uygun eşyalar arasında bulunan yorganlar, firmamız tarafından etkili temizlik maddeleri sayesinde tüm bakterilerden arındırılmakta, uzun süreler temizlik ihtiyacı hissedilmeden kullanılabilmektedir.

Battaniye Yıkama Hizmetleri

Gün içerisinde sürekli kullanım sebebiyle en fazla kirlenen eşyalar arasında bulunan battaniyeler, elde veya çamaşır makinesinde yıkamaya uygun değildir.

Fabrikamızda, tüm battaniye çeşitlerini yıkamada özel olarak kullanılan yıkama, kurutma makinelerinde derinlemesine temizlik yapılarak kir ve mikroplardan arındırılmaktadır.

Overlok Hizmetleri

Evlerin en önemli dekorasyon eşyası olan nadide halılar, uzun süre kullanım sebebiyle aşınmakta, görsel etkisini kaybetmektedir.

Firmamız tarafından ince işçilikle halı kenarlarına yapılan overlok sayesinde, ev ve işyerlerinin süsü olan halılarınız uzun süre özelliğini kaybetmeden kullanılmaktadır.

《ÖNCEKİ HAKKIMIZDA
SONRAKİ》 FİYATLARIMIZ
Şimdi Ara
Sosyal Medyada bizi takip edin