Halı Yıkama Malatyada En İyi El Dokuma Yün Halı Yıkama

Malatya Yün Halı Yıkama

Yün halı yıkama diğer yıkama çeşitlerine oranla daha fazla özen gerektiren işlemlerle yapılmalıdır. Firmamız Malatya halı sektöründeki uzun yılların kazandırdığı deneyimle, yün halılarınızı ilk günkü parlaklığına kavuşturmaktadır. Yün halılar makine halılarına oranla daha zor temizlenebilen halılardır. Halılar üzerinde oluşan lekelerin oluşturduğu bölgeler, çok kısa süre içerisinde bakteri yuvası haline dönüşebilmektedir. Nemli ortamlarda çok çabuk üreyebilen cinsindeki bakteriler, özellikle çocukların solunum yollarından vücuda girerek sağlık sorunları oluşumunu hızlandırmaktadır. Yün halılarda bu tür tehlikeler diğerlerine oranla daha yüksek orandadır.

Yün Halılar Nasıl Yıkanır?Yün halı yıkama uzmanlık, bilgi ve ileri teknoloji gerektiren özel bir işlemler bütünü sonrası yapılmalıdır. Firmamız Malatya ilinde yer alan yıkama fabrikasında, en ileri teknolojiye sahip makinelerle yıkama yapmaktadır. Ev ve işyerlerinizden ücretsiz servis hizmetiyle alınan yün halılarınız, fabrikamıza getirilmekte, uzman personelimiz tarafından cinslerine göre ayrılmaktadır. Yün halıların yıkanacağı suyun sıcaklığını 25 derecede sabitleyerek yaptığımız yıkama sırasında, kullanmış olduğumuz şampuanlar yüksek kaliteya sahip temizlik şampuanları ile işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Yün halı yıkama işlemleri sırasında halıların yıpranmaması ve tüylerinin deforme olmaması amacıyla mümkün olan ne itinalı şekilde yıkama gerçekleştirilmektedir. Yıkama işlemlerinin bitirilmesi ardından, hiç zaman geçirilmeden yün halıların kurutma bölgesine transferi yapılmaktadır. Tamamen kapalı alanlarda yapılan kurutma işlemleri, yün halıların direk güneşle temasından etkilenmemesi adına kapalı alanlarda yapılmaktadır. Kurutma işlemlerinin ardından halıların hav yönünde taranması sonucunda halı üzerinde en küçük bir pürüzün kalmaması sağlanmaktadır. Diğer halı yıkamalarında olduğu gibi yün halıların yıkanması sonrasında en ufak bir kimyasal kalmamasına özen gösterilmelidir.

Malatyada Yün Halı Yıkama

Yün halı yıkama konusunda en gelişmiş yöntemlerle hizmet veren firmamız, geniş servis ağıyla Malatya’nın tüm ilçelerine yıkama hizmeti götürmektedir. Yün halı yıkama hizmetlerinin yanı sıra evlerinizde sürekli kullanım sebebiyle kirlenen Makine halıları, Nepal halılar, Shaggy halılar, El dokuması halılar, Koltuk takımları, Battaniye ve yorgan çeşitleri.

Büyük bir özenle ve uygun fiyat garantisiyle yıkanmaktadır. Firmamız Malatya’nın merkezi başta olmak üzere tüm ilçelerine ,haftanın 7 günü 24 saat hizmet götürmek için hazır beklemektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın
Şimdi Ara
Sosyal medyada bizi takip edin